053-551-0029

ראשון-שבת | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בפתח תקווה‏

הביובית של יוחננוב היא למעשה משאית בעלת עוצמת שאיבה חזקה מאוד, כך שהיא יכולה לפתור באופן יעיל ותוך דקות ספורות כל בעיה במערכת ביוב – בין אם מדובר במערכת ביוב ביתית ובין אם תעשייתית.

אמינות לפני הכל

5/5

שירות בכל האזור

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
נושאים בעמוד

אם אתם גרים או עובדים באיזור פתח תקווה ונתקלתם בבעיה בביוב כגון סתימה או הצפה. אתם מוזמנים לפנות אלינו באופן מיידי לטובת שירותי ביובית מקצועיים, אותם תוכלו לקבל בין שאר המקומות גם בפתח תקווה.

בין השאר, ניתן לבצע פתיחת סתימות, ניקוי צינורות הביוב, ואף שאיבה על בסיס קבוע במפעלים בהם פסולת מכל סוג נוטה להצטבר במקומות מסוימים כגון בורות שמן.

עבודות ופרויקטי ביוב שביצענו בפתח תקווה

ריכזנו עבורכם חלק מעבודות הביוב שבוצענו באזור פתח תקווה על ידי חברת יוחננוב.
בעמודי העבודות תוכלו להתרשם מהצוות האיכותי והשירות האמין של חברת יוחננוב והרמה המקצועית הגבוהה.

מחירון שירותים

הכירו את פתח תקווה

  • תושבים: 247,957
  • שנת הקמה: 1878
  • שטח: 35,720 דונם
     

עבודות בעיר ובאזור

ממליצים עלינו

אבי לוי
Read More
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
Read More
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
Read More
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
Previous
Next