שירותי ביוב 24/7 חייג עכשיו מענה 24/7: 053-5510029

שאיבת מפריד שומנים

שומן הוא חומר בעל מסיסות נמוכה מאוד, ולכן קל לו מאוד לשרוד בקווי הביוב, להיצמד לדפנות קווי הביוב ולייצר סתימות בקווי הביוב.

מפריד שומנים המותקן בעיקר בבתי עסק שונים נועד להפריד את השומנים משאר הביוב, לאחר שזה מתמלא בשומנים דרוש לנקות את מפריד השומנים.

כאן בדיוק אנחנו באים לתמונה, אנחנו מתמחים בטיפול וניקוי מפרידי שומנים במפעלים, מוסכים ומסעדות.

 

חייג עכשיו – זמינות 24/7 והגעה עד העסק תוך שעה: 053-5510029 ☎

חובה חוקית להפריד שמנים ושומנים מביוב

שומן הנכנס לקו ביוב, יוצא ממנו בדיוק כפי שנכנס אליו, ובהמשך לכך יכול לחלחל לתוך האדם, למי תהום ולייצר זיהום סביבתי. השומן, בין שמדובר בשומן מן החי, שמן טבעי או שמן סינתטי מיוצר בחברה המודרנית בכמויות אדירות.

במסגרת מפעלי מזון, מוסכים, מפעלי זיקוק, מפעלי שמנים וכדומה. כל הגורמים הללו מחוייבים על פי החוק להתקין מפריד שומנים או מפריד שמן.

התקנת מפריד שמן היא חובה המוגדרת בחוק רישוי העסקים, ובחוקים נוספים של המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות, משרד המסחר והתעשייה ועוד. אי התקנה של מפריד זה, יכולה לשמש עילה לשלילת רישיון העסק.

 

הפרדה על בסיס מאפיינים פיזיקליים טבעיים של השומן והשמן

מפריד שומן הוא למעשה רכיב המותקן על יציאת הביוב של המבנה ומבצע הפרדה של השמן מכלל הביוב הזורם בקו. ההפרדה מתאפשרת באמצעות המאפיינים הפיזיקליים הטבעיים של השמן לצוף על פני המים.

מפריד שומנים פועל בצורה כזאת המאפשרת לו לקלוט את השומנים והשמנים הצפים על פני המים ולהפריד אותם מזרם המים אל תוך רכיב האוגר את השמנים. ואותו יש לרוקן ולנקות מדי פעם, בתדירות התלויה בהיקף השומנים המיוצרים, או שעושים בהם שימוש במסגרת פעילות המבנה והמקום.

מחפש שירותי ביובית לבניין? לעסק? לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן

להזמנות וייעוץ ללא עלות

חייג אלינו: 053-5510029

או השאר פרטים ונחזור אליך תוך זמן קצר:

    חייג עכשיו שלח הודעה