שירותי ביוב 24/7 חייג עכשיו מענה 24/7: 053-5510029

פתיחת סתימות בלחץ מים

חברת יוחננוב ביובית מתמחה במגוון רחב של שיטות ופרקטיקות יעילות להתמודדות עם הצפות ביוב.

יש לנו ניסיון של מעל 12 שנה בתחום, עם רזומה של מגוון לקוחות מרוצים.

לפרטים והזמנת שירות חייגו עכשיו: 053-5510029 ☎

אחת הבעיות המוכרות לאנשי מקצוע העוסקים בתחום האינסטלציה היא חוסר היכולת להגיע לגורם הסתימה. שלעיתים יכול לשבת במרחק רב מפתח הצנרת הסתומה, ולעיתים גם יכול לשבת קרוב לפתח, אך להיאחז בצורה חזקה מאוד אל דפנות הצנרת.

במצבים כאלה, היכולת לפתוח את הסתימה תוך שימוש באמצעים רגילים היא מוגבלת למדי, ובכך אפשר לכלול גם משאבות ביוב בעלות עוצמה רבה. משאבה יוצרת לחץ הפוך באמצעות הפחתת הלחץ בכיוון השאיבה.

יחד עם זאת, מאחר ומשאבת ביוב לא יוצרת ואקום, אלא רק מפחיתה את הלחץ בכיוונה, המדובר בלחץ נמוך מאוד בהשוואה ללחץ המופעל מכיוון פתח הצנרת והלאה.

פתיחת סתימות בלחץ מים עובדת על העיקרון הפשוט שמתייחס לאי יכולת הדחיסה של מים. החל מרגע מילוי החלל בין גורם הסתימה לפתח הצנרת, יועבר כל לחץ מים נוסף שיופעל במלוא העוצמה אל גורם הסתימה באופן ישיר.

יצירת לחץ באמצעות זרם מים בלחץ גבוה

במצבים אלה, הדרך הטובה ביותר לפתיחת הסתימה היא, פתיחת סתימות בלחץ מים. מים הם חומר שלא ניתן לדחוס אותו, כך שמרגע שממלאים את החלל שבין מקור הסתימה ובין פתח הצנרת, כל לחץ מים נוסף שיופעל, יועבר בכל העוצמה שלו ישירות עד גורם הסתימה.

המדובר בלחץ גבוה שעוד אפשר להגביר אותו מעבר ללחץ המים הרגיל בדירה. וזאת באמצעות משאבות מים הדוחסות כמויות גדולות של מים בלחץ גבוה אל הצנרת.

מומלץ לבצע בסיוע איש מקצוע בלבד

קשה לחשוב על גורם סתימה שיוכל לעמוד על פתיחת סתימות בלחץ מים, ואכן הפרקטיקה של פתיחת סתימות בלחץ היא פרקטיקה מאוד יעילה, אולי היעילה ביותר. יחד עם זאת, מומלץ לבצע את התהליך באמצעות איש מקצוע וזאת מכיוון שלחץ המים המופעל על גורם הסתימה, מופעל במקביל גם על הצנרת עצמה.

ולפני יישום התהליך, איש המקצוע צריך לבחון את הצנרת, ולוודא שביצוע פתיחת סתימות בלחץ לא יפגע גם בצנרת.

מחפש שירותי ביובית לבניין? לעסק? לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן

להזמנות וייעוץ ללא עלות

חייג אלינו: 053-5510029

או השאר פרטים ונחזור אליך תוך זמן קצר:

    חייג עכשיו שלח הודעה