שירותי ביוב 24/7 חייג עכשיו מענה 24/7: 053-5510029

צילום קווי ביוב וצנרת

מערכת צילום קווי ביוב היא אחת מהשיטות החשובות ביותר בכל הנוגע לתיקון בעיות רחבות היקף בקווי הביוב. מכיוון שהביוב כידוע איננו נגיש לנו ישירות ונמצא במקומות מוסתרים לעתים בעלי המקצוע אינם יודעים מהו מקור הבעיה, היכן נמצא ומה היקפו.

לשם כך יהיה צורך בצילום קווי ביוב על ידי מערכת שכוללת מסך, פנס רב עוצמה, ומצלמה זעירה אשר מותקנת על צינור ארוך בעל גמישות בינונית שמאפשרת לו לנוע בחופשיות בתוך קו הביוב. כך ניתן להבחין במה שקורה בחלקו הפנימי של הביוב.

קצת על צילום קווי ביוב והשימוש בטכנולוגיה הזאת

קווי ביוב נמצאים במקומות בעלי גישה מוגבלת, הם ארוכים מאד והמרחקים ביניהם יכולים להסתכם בכמה קילומטרים.

מכיוון שלבעל המקצוע אין תמיד גישה אל צנרת הביוב לעתים יהיה עליו לפנות לציוד מקצועי יותר על מנת להתמודד עם אי אלו תקלות שהתגלו בה.צילום קווי ביוב היא אחת מהטכניקות המקצועיות לתיקון בעיות בקווי ביוב. באמצעות שיטה זו בעל המקצוע מסוגל לבחון את קווי הביוב למרחקים גדולים מאד ביחס למקום שבו הוא נמצא עתה.

טיפול בתקלות ביוב באמצעות מערכת צילום

אחת מהטכניקות החשובות והמקצועיות ביותר בתיקון קווי ביוב היא צילום קווי ביוב. טכניקה זו של צילום צנרת ביוב מאפשרת לאיש המקצוע לבחון את קווי הביוב עד למרחקים של מאות מטרים רבים מהמרחק בו הוא עצמו עומד.

מערכת צילום ביוב כוללת מסך, פנס רב עוצמה וכן מצלמת ביוב זעירה המותקנת בראש צינור ארוך מאוד, ובעל רמת גמישות בינונית באופן שיאפשר לו תנועה חלקה בתוך תשתית הביוב.
אך תאפשר גם לשלוט בו בצורה טובה יותר מרחוק.

בכל מקרה של תקלה בקווי הביוב, על איש המקצוע לבצע אומדן של המקום בו להערכתו ממוקם גורם הסתימה.

מערכות צילום גם לתחזוקה שוטפת של קווי ביוב

לאחר שמתקבל האומדן הנדרש, איש המקצוע מגיע אל פתח הביוב הקרוב ביותר לאזור זה, ומשם מחדיר מצלמת ביוב, באמצעותה הוא יכול לראות את חלקו הפנימי של קו הביוב כשהוא עצמו נמצא בחוץ, ועל ידי כך לאתר את הבעיה לפני שמופעלים אמצעים נוספים.

מערכת צילום קווי ביוב משמשת גם לצורך תחזוקה שוטפת ובחינת מצב קווי הביוב בתדירות קבועה.

מחפש שירותי ביובית לבניין? לעסק? לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן

להזמנות וייעוץ ללא עלות

חייג אלינו: 053-5510029

או השאר פרטים ונחזור אליך תוך זמן קצר:

    חייג עכשיו שלח הודעה