053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

שאיבת בור משאבות

בור או בכינוי הידוע יותר – תא משאבות היא למעשה משאבה חזקה במיוחד בסדר גודל תעשייתי, אשר תוכל לפתור בקלות ובמהירות כל סתימה, גם אם מדובר בסתימה חמורה וקשה במיוחד שלא ניתן היה לפתור בשום אמצעי אחר.

כל זה, יקרה תוך דקות ספורות בלבד. בתא המשאבות ניתן להשתמש באופן נקודתי כאשר יש סתימה, או לחלופין על בסיס קבוע במפעלים בהם יש צורך בשאיבה מתמדת של חומרים שונים.

זקוק לשירות שאיבת תא משאבות?

נושאים בעמוד

שאיבת בורות

שאיבת בורות מחייבת כוח אדם מקצועי בעל ציוד מקצועי ומתאים. ישנה אפשרות לעתים להביא לשחרורה של הסתימה ללא שאיבתם של מי הביוב על ידי החדרה של צינורות פלדה גמישים לתשתית הביוב על מנת להביא לפירוק של מקור הסתימה ולאפשר מחדש את זרימתם התקינה של מי הביוב.

שאיבת בורות ביוב היא פעולה שנדרשת באופן הכרחי במקרים מסוימים ונעשית לרוב על ידי משאיות ביובית שבכוחן לשאוב כמויות אדירות של מי ביוב במהירות.

ניקוי תא משאבות

תא משאבות הוא אמצעי שנועד לפתור כל סתימה באופן קל ומהיר. מדובר למעשה במשאבה מאד חזקה בקנה מידה תעשייתי שמסוגלת לשחרר גם את הסתימות הקשות והחמורות ביותר תוך כמה דקות בודדות בלבד.

ניתן לעשות שימוש בתא משאבות כאשר ישנה סתימה בצורה נקודתית או על בסיסי קבוע. שימוש קבוע לרוב מאפיין מפעלים הנדרשים באופן תדיר לבצע שאיבות של חומרים שונים. תא משאבות להבדיל מאמצעי שאיבה אחרים וסטנדרטיים מיועד לשחרר סתימות המכילות פסולת תעשייתית לרבות שומנים טבעיים וסינתטיים.