053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית למרתף

באופן טבעי כאשר ישנה כמות מים גדולה, אם בגלל סתימה בביוב או כמות משקעים גדולה שירדה, המים יחלחלו אל האזור התחתון ביותר בבית או בכל מקום בעצם. על כן, ישנם מקרים רבים בהם מרתפים הופכים לקורבן במקרים אלו, והסכנה שם היא אף גדולה יותר מכיוון שהמים מתאספים יותר מהר באזורים נמוכים. ביובית במקרה הזה היא חובה ואף לא בגדר המלצה.
יוחננוב שירותי ביוב 24/7

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5
שיתוף המאמר
נושאים בעמוד

מהו בור מרתף? 

רוב המקומות בהם עלולה להיווצר הצפה מסוכנת, יהיו מקומות נמוכים וסגורים כמו מרתפים, מקלטים, חניונים וכדומה. מקומות אלו נקראים בורות מרתף ואופן הטיפול בהצפות במקומות אלה יהיה תמיד דחוף וחשוב ביותר, בעיקר במקומות בהם עלולים להיות אנשים או להיווצר נזק לרכוש וכדומה. 

בעיקר בעונת הגשמים, יש צורך בבדיקת התחזוקה ותקינות של המרתף הביתי, חשוב לזכור כי הצפה במקום כה נמוך היא מסוכנת ואף אחד לא רוצה להגיע למצב בו ישנה נזילת מים במרתף. ולא רק אצלכם בבית, במקומות בהם יש חניון תת קרקעי, חשוב לוודא כי פתחי הניקוז תקינים ויכולים לעמוד בכל עומס. אלו נקודות בטיחות חשובות ביותר. 

החשיבות של ביובית בשאיבת בור מרתף 

זה בטח לא הזמן להתחיל לחפש את מקור הבעיה ולנסות לפעול באופן עצמאי, במקרה של תחילת הצפה בבור מרתף, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להזעיק צוות מקצועי עם ביובית. מעבר לשאיבה שצריך לבצע, צוות מנוסה יוכל לדעת בדיוק כיצד לפעול ואיך גם לעזור לכם למנוע את ההצפה הבאה. 

במידה ומדובר בסתימה בביוב אשר גרמה לכך, השימוש במשאית הביובית הוא אף חשוב יותר מכיוון שהיא מותאמת למקרים כאלו באופן היעיל ביותר. לביובית יכולת ניידות גבוהה, היא מצוידת במשאבה עוצמתית, מחוברים אליה צינורות ארוכים וגדולים אשר מאפשרים לה להגיע לכל נקודה ועליה מחובר מיכל אחסון גדול לנשיאה והובלת המים. 

יוחננוב שירותי ביוב 24/7

שאיבת מרתף – תהליך העבודה 

את שאיבת בור המרתף יש לבצע אך ורק על ידי צוות מקצועי עם ניסיון, ישנו סדר פעולות אותו הצוות מבצע על פי אבחנה נכונה של המקרה:

  • איתור הבעיה – כאשר נוצרת הצפה צריכה להיות סיבה לכך, ועל מנת לטפל בבעיה כראוי ובצורה הטובה ביותר, יש תחילה לאתר את הנזק שגרם להצפה, לסתימה וכדומה. רק איש מקצוע בעל ניסיון בתחום יוכל לעשות זאת בצורה הטובה והבטוחה ביותר. 
  • שאיבת ההצפה – בחלק מהמקרים שאיבת ההצפה תתבצע כבר לפני שלב האיתור, זאת מכיוון שאם ההצפה כבר עלתה על גדותיה יהיה קשה לצוות לאתר מהי הבעיה ורק לאחר שאיבה יהיה אפשר לאבחן זאת. בעזרת הביובית הצוות המקצועי שואב את כל המים ולאחר מכן יכול לטפל בתקלה שגרמה להצפה. 
  • תחזוקה שוטפת – לאחר הטיפול בבעיה, יש צורך בווידוי של תחזוקה קבוע של המרתף. סתימה בביוב או הצפה בגלל משקעים ונזקים, אלו דברים אשר יכולים לחזור על עצמם כל תקופה אם לא מטפלים בהם כראוי. הצוות של יוחננוב שירותי ביוב מתחייב לחזור ולבדוק את המרתף שלכם ולוודא תחזוקה יעילה, זאת על מנת למנוע הצפה נוספת או את הנזק הבא. 

אם באזור המגורים, במקום העבודה שלכם או אפילו אצלכם בבית יש בור מרתף, תוודאו כי יש מי שמתחזק עבורכם את המרתף באופן המקצועי והטוב ביותר על ידי בדיקה תקופתית. לא בטוחים בנוגע לתחזוק בור המרתף שלכם? מוזמנים ליצור קשר עם הצוות של יוחננוב שירותי ביוב עוד היום – זמינים עבורכם בכל שעות היום.

ממליצים עלינו

אזורי שירות נוספים