053-551-0029

ראשון-שבת | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

שאיבת ביוב

לחברת יוחננוב טכניקות יעילות ומתקדמות להתמודדות עם הצפות ושירותי שאיבת בורות ביוב ומי תהום.

יוחננוב מעמידה לרשות לקוחותיה פתרונות שאיבת ביוב, שאיבת הצפות או בורות ספיגה, השירות מתבצע באמצעות ציוד מתקדם ואמצעי עבודה מקצועיים ואיכותיים.

נושאים בעמוד

מה זה בכלל בורות ביוב

בורות ביוב הם למעשה צמתים מרכזיים בתשתית הביוב המאפשרים גם גישה אל מערכת ותשתית הביוב בנקודות מרכזיות ובמרחקים קבועים, וגם משמשים כמעין באפרים בזמנים בהם מופעל לחץ רב על תשתית הביוב. הוא מאפשר למי הביוב מרחב להצטבר בו מבלי ליצור לחץ רב מדי על הצנרת עצמה.
כמו כל רכיב בתשתית הביוב, גם בבורות הביוב יכולות להיווצר תקלות וסתימות, וכשזה קורה המפגע יכול להיות גדול.

אנו מבצעים שאיבה של מגוון תערובות נוזליות לרבות ביוב, שומנים ושמנים

משאיות הביובית הם אמצעי העבודה החשוב ביותר לכל מי שעוסק בעולם הביוב, ומאפשרות פתרונות כמו גם שאיבת מי תהום, שאיבת בורות ספיגה, שאיבת בורות שומנים ושמנים סינתטיים וטבעיים, ושאיבה של כל תערובת נוזלית עם פסולת אורגנית.

המשאיות של חברת יוחננוב מצויידות במיכל ניקוז גדול מאוד, ובמשאבות רבות עוצמה המחוברות אליו ומאפשרות שאיבת בורות ומשימות שאיבה נוספות הדורשות שאיבה של כמות גדולה של מים ופסולת אורגנית, וכן שאיבה של חומרים סמיכים הדורשים עוצמת שאיבה חזקה במיוחד.

שירותי שאיבת בורות ספיגה

בור ספיגה הוא בור חפור עמוק באדמה שנועד לקלוט ולהכיל מי שפכים, ביתיים או תעשייתיים. הבור קולט את המים המלוכלכים ודרכו הם מחלחלים באופן איטי לאדמה ונמנעת שפיכתם על פני הקרקע.

בעבר בורות ספיגה היו לפתרון מקובל בטיפול בשפכים, בעיקר ביתיים, אך עם השנים הגיעו למסקנה כי הם גורמים לזיהום קרקע ויכולים להזיק למי תהום, שירותי השאיבה נועדו כדי למנוע את עליית הבור על גדותיו או ריקון בור קיים שאינו בשימוש.

מדוע לבחור בנו?

שאיבת בור ספיגה צריכה להיעשות באופן מקצועי מומחה על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון והבנה של התחום. כל טעות בעבודה זו יכולה לגרום לבעיית זיהום חמורה לקרקע וכן לריחות לא נעימים וסכנה תברואתית. יוחננוב מוביל את התחום כבר מעל 12 שנה כדי להבטיח שלא יהיו תקלות ושהעבודה תתבצע באופן הנקי והיעיל ביותר שאפשר.

מחיר שאיבת בורות ספיגה נע בהתאם להיקף העבודה, סוג הבור ומורכבות הביצוע, אנו ביוחננוב מציעים לכם מחיר משתלם במיוחד לעבודות הגדולות והקשות ביותר.