053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בשבת

אמינות, זמינות ומקצועיות ללא פשרות. אם אתם זקוקים לשירותי ביובית, זה הזמן שלכם להכיר את יוחננוב שירותי ביובית המספק מעל 12 שנים שירותי ביובית יעילים, מקצועיים באופן אדיב וכמובן בצורה המהירה ביותר, באזור המרכז, השרון והשפלה.
יוחננוב שירותי ביוב 24/7

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שיתוף המאמר

נושאים בעמוד

ביוב שעולה על גדותיו הוא בהחלט לא סיטואציה נעימה בלשון המעטה. כל אדם יודע שבמקרה שכזה, יש צורך לבחור בשירותי ביובית אשר זמינים למתן מענה מקצועי ולא משנה באיזו שעה מדובר ובאיזה יום מדובר. הבחירה בשירותי ביובית 24 שעות ביממה ו7 ימים בשבוע, היא הבחירה הטובה ביותר במקרה של הצפת ביוב בשל כל סיבה באשר היא, שהתרחשה ביום שבת, בשעת לילה מאוחרת מאוד או בשעת בוקר מוקדמת מאוד.

על משאית הביובית

סתימות במערכת הביוב נוצרות באמצעות הצטברות של פסולת בצינור, שורשי עצים, חלקי פלסטיק ועוד. במקרה של סתימה רגילה בבית פרטי, יש צורך להזמין אינסטלטור אשר מציע את הפתרון הנדרש לבעיה, אך כאשר ישנה סתימת ביוב במפעלים, בקניונים או במערכת הביוב הראשית בשכונה, אז יש צורך ברכב ביובית מיוחד אשר מכילה בין היתר משאבה איכותית וחזקה.

הביובית היא משאית קטנה הנושאת ציוד מתקדם להתמודדות עם בעיות במערכות ביוב גדולות. על הביובית מותקן סיב אופטי ומצלמה הרלוונטית לצורך צילום קווי הביוב. בכל מקרה שבו ישנן סתימות ביוב חוזרות במערכת ביוב כלשהי, חשוב מאוד לבדוק מהו הגורם שבגינו נוצרות סתימות ביוב. לא פעם מדובר על שורשים שצומחים בתוך מערכת הביוב שבגינן נוצרות סתימות והצפות ביוב ועל כן, צילום קווי הביוב הוא קריטי בכדי לאבחן את הבעיה בקווי הביוב ולהעניק לה את המענה המדויק ביותר.

יוחננוב שירותי ביוב 24/7

כמו כן, הביובית מכילה צינור מים בלחץ גבוה המשמש בכדי לפורר את הסתימה ולנקות את הצינורות וכמובן, משאבה עוצמתית המחוברת למיכל שאיבה גדול לשאיבת הנוזלים המיותרים ופסולת מוצקה.

המשאבה משמשת גם לצורך ריקון בורות שמנים הסמוכים למפעלים שונים, מסעדות, בתי קפה ועוד. חשוב מאוד לדעת שהמשאבה היא אחד החלקים המשפיעים ביותר על היכולות של הביובית. כוח השאיבה של הביובית מבוסס על מנוע דיזל והוא רלוונטי לצורך שאיבות בסדר גודל בינוני. כמובן שחשוב מאוד להתאים את גודל המשאבה בביובית ואת הכוח של המשאבה למשימת השאיבה העומדת על הפרק.

סוגים של רכבי ביובית

כיום ניתן למצוא סוגים של ביוביות, אשר נבדלות בעיקר בנתונים הטכניים שלהן וכמובן, בהתאם ליכולת השאיבה שלהן. כמו כן, ניתן למצוא כיום ביובית הרלוונטית עבור מקומות צרים וקטנים כגון: חניונים תת קרקעיים עם תקרה יחסית נמוכה, מערכות ביוב של קניונים שמצויות מתחת לחניון ועוד. ניתן למצוא כיום גם ביוביות במשקלים שונים וביוביות שיש להן עוצמות גבוהות יותר הרלוונטיות עבור עבודות מיוחדות.

יוחננוב מספק שירותי ביובית 24/7 – גם בימי שבת

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור דווקא ביוחננוב שירותי ביובית על פני כל חברה אחרת המציעה שירותים מעין אלה, חשוב מאוד שתדעו שמעבר לשירות האדיב, לזמינות של החברה בכל עת לכל קריאה ולא משנה אם מדובר בשבת, במוצאי שבת, או סתם בכל אחד מימות השבוע וכן, לא משנה באיזו שעה מדובר ביממה ומעבר למקצועיות של אנשי המקצוע שמפעילים את רכב הביובית, יוחננוב מתמחה במגוון שיטות עבודה מתקדמות שכוללות: שימוש בכלים, אמצעים ומשאבות רבות עצמה, מהמתקדמות ביותר בשוק.

הבחירה בשירותי הביובית של יוחננוב תאפשר לכם לפתור כל בעיה באשר היא במערכת הביוב שלכם תוך פרק זמן קצר, בצורה יסודית ואיכותית.

אם אתם זקוקים לשירות מקצועי של ביובית ולא משנה באיזה יום ושעה, זה הזמן שלכם לפנות ליוחננוב ביובית.

ממליצים עלינו

אזורי שירות נוספים