053-551-0029

ראשון-שבת | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

שאיבת מפריד שומנים

שומן הוא חומר בעל מסיסות נמוכה מאוד, ולכן קל לו מאוד לשרוד בקווי הביוב, להיצמד לדפנות קווי הביוב ולייצר סתימות בקווי הביוב.

מפריד שומנים המותקן בעיקר בבתי עסק שונים נועד להפריד את השומנים משאר הביוב, לאחר שזה מתמלא בשומנים דרוש לנקות את מפריד השומנים.

כאן בדיוק אנחנו באים לתמונה, אנחנו מתמחים בטיפול וניקוי מפרידי שומנים במפעלים, מוסכים ומסעדות.

נושאים בעמוד

חובה חוקית להפריד שמנים ושומנים מביוב

שומן הנכנס לקו ביוב, יוצא ממנו בדיוק כפי שנכנס אליו, ובהמשך לכך יכול לחלחל לתוך האדם, למי תהום ולייצר זיהום סביבתי. השומן, בין שמדובר בשומן מן החי, שמן טבעי או שמן סינתטי מיוצר בחברה המודרנית בכמויות אדירות.

במסגרת מפעלי מזון, מוסכים, מפעלי זיקוק, מפעלי שמנים וכדומה. כל הגורמים הללו מחוייבים על פי החוק להתקין מפריד שומנים או מפריד שמן.

התקנת מפריד שמן היא חובה המוגדרת בחוק רישוי העסקים, ובחוקים נוספים של המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות, משרד המסחר והתעשייה ועוד. אי התקנה של מפריד זה, יכולה לשמש עילה לשלילת רישיון העסק.

 

הפרדה על בסיס מאפיינים פיזיקליים טבעיים של השומן והשמן

מפריד שומן הוא למעשה רכיב המותקן על יציאת הביוב של המבנה ומבצע הפרדה של השמן מכלל הביוב הזורם בקו. ההפרדה מתאפשרת באמצעות המאפיינים הפיזיקליים הטבעיים של השמן לצוף על פני המים.

מפריד שומנים פועל בצורה כזאת המאפשרת לו לקלוט את השומנים והשמנים הצפים על פני המים ולהפריד אותם מזרם המים אל תוך רכיב האוגר את השמנים. ואותו יש לרוקן ולנקות מדי פעם, בתדירות התלויה בהיקף השומנים המיוצרים, או שעושים בהם שימוש במסגרת פעילות המבנה והמקום.

FAQ

Can i edit the files ?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard

Is it Layered ?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.