053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

משאבות ביוב טבולות

משאבות ביוב טבולות הן חלק חיוני ובלתי נראה במערכת הביוב, המאפשרות לנו ליהנות מאיכות חיים גבוהה וניהול שפכים יעיל. משאבות אלו פועלות מתחת למפלס קו המים ומיועדות לסילוק שפכים מאזורים נמוכים כמו מרתפים לבורות ביוב עליונים. במדריך המלא שלנו תלמדו על השימושים השונים של משאבות ביוב טבולות, כיצד לבחור את המשאבה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, ואיך לשמור על תחזוקה נכונה כדי להבטיח יעילות מקסימלית ואריכות ימים.

כמה יעלה לך המוצר + עבודה?

משאבה Pedrollo

2,950 ש"ח – המחיר כולל את המשאבה + הרכבה ואספקה של המוצר + שנה אחריות!

 • דגם VXm 15/50 220V משאבה טבולה
 • סוג: משאבת ביוב
 • ארץ ייצור: איטליה
 • יצרן: פדרולו Pedrollo
 • אחריות: 12 חודשים אחריות יבואן רשמי
 • מתח הפעלה: 230v, חד פאזי
 • הספק מנוע: 1600 וואט
 • כ"ס: 1.5 כ"ס
 • קוטר יציאת נוזלים: 2" / 50 מילימטר
 • ספיקה מרבית: 39 מק"ש
 • עומק טבילה מקסימאלי: 3 מטרים
 • גובה הרמה מקסימאלי: 11 מטרים
 • טמפרטורת עבודה מרבית: עד 40° צלזיוס

כל מה שאתם חייבים לדעת על משאבות ביוב טבולות

בדומה ללא מעט חלקים סמויים מהעין שמסייעים לנו לשמור על שגרת יום יום תקינה, גם את משאבות הביוב הטבולות רבים לא מכירים. אך מדובר על מוצר חיוני שמסייע לנו לבסס איכות חיים יעילה ובריאה, עם ניהול חכם של השפכים שלנו והזרמתם לביוב.

המשאבות הללו תוכננו לפעול מתחת למפלס קו המים, והן מהוות פתרון מנצח עבור נכסים בהם נזדקק לסלק שפכים מלמעלה למטה. במסגרות מגורים ובמסחר כאחד, משאבות הביוב הטבולות מאפשרות סילוק שפכים אפקטיבי, ובאותה הנשימה מבטלות בעיות פוטנציאליות ושומרות על סביבה נקייה. ואם מעניין אתכם לגלות עוד על הנושא, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למאמר הבא!

אז מה זה בעצם משאבת ביוב טבולה?

בתור התחלה, דעו שהכל בסדר גם אם אין לכם מושג על מה אנחנו מדברים. משאבות הביוב הטבולות תוכננו במיוחד עבור מקרים ספציפיים של נכסים שנבנו מתחת לפני הקרקע או לקו הביוב.

הן מסייעות לנו להוביל את השפכים החוצה מהנכס מאזורים נמוכים כמו מרתפים או בורות ביוב שנמצאים מתחת לפני הקרקע, אל מקומות גבוהים יותר שבהם ניתן לטפל בפסולת ולהפטר ממנה. ובקיצור – אם יש לכם שירותים במרתף או מקלחת שנמצאת מתחת לפני הקרקע, ככל הנראה שמשאבה טבולה מעורבת בסיטואציה.

החל מהקיבולת ועד להתקנה: שיקולים שיש לקחת בחשבון בכל הנוגע למשאבות ביוב טבולות

1. בחירת הקיבולת המתאימה

משאבת ביוב טבולה

השיקול המרכזי בשימוש במשאבות ביוב טבולות נוגע לקיבולת שלהן. קיבולת המשאבה, הנמדדת בגלונים לדקה או ליטר לדקה קובעת כמה נוזל/ביוב היא מסוגלת להעביר בפרק זמן נתון. לכן עלינו להבין את היקף השפכים של הבית, העסק או הבניין, ולאתר את המשאבה שתתאים לנו ושתדע להתמודד בהצלחה עם עומסים מסוימים. משאבה קטנה מדי עלולה להיכשל בזמן שימוש קיצוני, מה שיוביל לנזק. לעומת זאת, משאבה גדולה מדי עשויה להוביל לצריכת אנרגיה מיותרת והוצאות אחזקה יקרות.

2. עמידות

משאבת ביוב טבולה

עוד גורם שיש לקחת בחשבון הוא החומר והעמידות של משאבת הביוב הטבולה. יש לזכור שמשאבות אלו חשופות לתנאים קשים ולחומרים מסוימים שמאיימים על תפקודן, ולכן מומלץ מאוד לבחור באחת שעשויה מחומרים עמידים וחזקים כמו נירוסטה או ברזל. באותה הנשימה שווה להזכיר שהחומר החזק מבטיח עמידות ואריכות ימים, עם מוצר יעיל שישרת אותנו במשך שנים גם בסביבות מאתגרות במיוחד. בנוסף, משאבה איכותית מפחיתה משמעותית את הסיכוי לתיקונים והחלפות, היבט שיעזור לכם לחסוך לא מעט כסף בחלוף הזמן.

3. התקנה, ניקיון ואחזקה

משאבת ביוב טבולה

התקנה נכונה ותחזוקה שוטפת הם שיקולים קריטיים שחייבים לעמוד לנגד עיניכם בכל עת. יש לוודא שהמשאבה ממוקמת ומחוברת בצורה נכונה, כך שהיא מונעת את האפשרות לבעיות כמו דליפות, נזילות או סתימות. לצד זאת, חשוב מאוד לנקות את המשאבה ולבצע שאיבת ביוב אחת לשנה עם חברה מקצועית כמו יוחננוב. תחזוקה אחראית תעזור לכם לשמור על איכות המשאבה לאורך שנים! ניקוי שנתי יתבטא בלפחות עשור של ראש שקט ושימוש יעיל במשאבת הביוב הטבולה שלכם.

שמרו על משאבת הביוב הטבולה שלכם!

אז אם הגעתם עד לפה, בטח למדתם דבר או שניים על משאבות הביוב הטבולות, והבנתם שהן ממלאות תפקיד קריטי בכל הנוגע לניהול השפכים שלנו, במיוחד במוקמות נמוכים. ולצד ההתעמקות בתחום שלבטח תשתלם בסופו של יום, חשוב מאוד גם להקפיד לנקות ולתחזק את התשתית, עם שאיבת ביוב מקצועית שתתבצע אחת לשנה יחד עם המומחים של יוחננוב. ואם מעניין אתכם לשמוע עוד ואולי אפילו לשתף פעולה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום!