053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בכפר שמריהו

תקלות ביוב לא צריכות להיות חלק יום יומי בחיינו, ובדיוק בגלל זה יוחננוב עוזרת ועזרה לאלפי בעיות ביוב להיפתר.אנחנו עובדים 24 שעות ביממה ולכן אנו יכולים להבטיח לכם לפתור כל בעיה במהירות האפשרית. מוזמנים לדבר איתנו

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

באיזה שירותים מדובר?

שירותי ביובית בכפר שמריהו הם שירותים נחוצים מאוד כמו בכל ישוב אחר. ידוע לכל שמערכת הביוב היא מערכת חשובה מאוד עבור התנהלות תקינה בכל בית ובית ביישוב.

כל עוד מערכת הביוב פועלת בצורה תקינה, החיים יכולים להתנהל על מי מנוחות. אולם, אם יש בעיה כלשהי במערכת הביוב, אין ספק שיש צורך להעניק לה מענה מידי שכן, היא יכולה לשבש את חיי השגרה התקינים באופן מהותי מאוד.

אם יש לכם סתימה כלשהי במערכת הביוב באחת השכונות בכפר שמריהו, שירותי ביובית הרלוונטיים לצורך איתור הבעיה ומתן מענה לבעיה הם שירותים נחוצים מאוד. רכב הביובית הוא רכב המכיל מכל קיבול, צינורות, משאבה איכותית ולא פעם גם מצלמה המבוססת על סיב אופטי הרלוונטית לצורך צילום קווי הביוב.

רכב הביובית יכול לשחרר סתימות ביוב, לשאוב מי ביוב שעלו על גדותיהם, לרוקן בורות שמנים הממוקמים בסמוך לבתי עסק, לטפל בבעיית שורשים שצומחים במערכת ביוב ובשל כך יוצרים סתימות ביוב פעם אחר פעם במערכת הביוב ועוד.

.

מחירון שירותים

מידע על כפר שמריהו

כפר שמריהו
  • תושבים: 2,000
  • שנת הקמה: 1937
  • שטח: 2,600 דונם
     
     

כפר שמריהו היא מועצה מקומית במחוז תל אביב. כפר שמריהו שוכנת בשרון הדרומי, צפונית להרצליה, סמוך לכביש 2. הישוב גובל ברשפון בצפון ובהרצליה מכל כיוון אחר. מדובר על ישוב שנוסד בשמת 1937 כיישוב חקלאי על ידי חברת רסקו. היישוב היה רלוונטי עבור עולים מגרמניה ונקרא כפר שמריהו על שם שמריהו לוין.

הישוב הוקם על שטח של 600 דונם שהחברה רכשה ויועד להקמת 40 משקים מלאים, שלושים משרי עזר ועשרה מגרשים לשיכונים. נכון להיום מתגוררים בכפר שמריהו 1938 תושבים, כאשר האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של 2.5 אחוזים. הישוב מקבל דירוג של 10 מתוך 10 במדד החברתי כלכלי. מדובר על ישוב יוקרתי מאוד המספק איכות חיים של ממש לכל המתגוררים בו.

יוחננוב ביובית- הבחירה הטובה ביותר בכפר שמריהו

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית בכפר שמריהו, אין ספק כי יוחננוב ביובית הם הכתובת שיש לפנות אליה. יוחננוב ביובית אשר עוסקים מעל ל12 שנים במתן שירותי ביובית באזור המרכז, מציעים שירותים ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

האמינות, האדיבות, המקצועיות והזמינות, הופכים את החברה למספר אחת בכל הנוגע למתן שירותי ביובית בכפר שמריהו ובאזור המרכז בכלל.

ממליצים עלינו

אבי לוי
קרא עוד
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
קרא עוד
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
קרא עוד
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
הקודם
הבא