053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית ברמת גן

שירותי ביובית ברמת גן נחוצים ורלוונטיים לא פעם כאשר ישנה תקלה בביוב. בכדי לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר בעיר, אין ספק ששיוחננוב 24/7 היא הבחירה הטובה ביותר. עם ניסיון של למעלה מ 15 שנה בעיר.

אמינות לפני הכל

5/5

שירות בכל האזור

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
נושאים בעמוד

מה כוללים השירותים של יוחננוב

כאשר מדובר על שירותי ביובית, מדובר על שירות חשוב מאוד עבור מגוון רחב של בעיות שונות הנוגעות למערכת הביוב, עבור צילום קווי ביוב ועבור ריקון בורות שמנים. אם ישנה סתימת ביוב בצנרת הביוב, בעזרת השירותים שלנו ניתן לפתוח את הסתימה בצנרת וכן, לשאוב את כל מי הביוב שצפו כתוצאה מאותה סתימה, אם יש הצפה כלשהי של חניון תת קרקעי ברמת גן, גם במקרה הזה יש צורך לבחור בשירותי ביובית מקצועיים אשר ישאבו באמצעות רכב הביובית המיוחד והעוצמתי את ההצפה.

מכיוון שיש לא מעט בתי עסק כגון: מפעלים, מסעדות, בתי קפה ועוד, אשר משתמשים בשמנים שעל פי החוק יש לרוקן אותם בבור שמנים, הרי שגם במקרה הזה שירותי ביובית רלוונטית לצורך ריקון בורות השמנים הללו מדי פעם בפעם.

גם במקרה של סתימות ביוב שחוזרות על עצמן שוב ושוב באותו האזור, יש להזמין שירותי ביובית אשר מציעים גם שירות צילום קווי ביוב באמצעות מצלמת סיב אופטי. באמצעות מצלמה זאת ניתן לבחון את צינורות הביוב ולבדוק מהו הגורם שבגינו נוצרות הסתימות. לעיתים מדובר על שורשים שצומחים לתוך הצנרת, לעיתים מדובר על זבל שמצטבר בצנרת ועוד. הצילום מציג את תמונת קווי הביוב בזמן אמת ובהתאם לכך, הצוות המקצועי יכול לטפל בתקלה שבגינה נוצרות סתימות ביוב פעם אחר פעם.

מחירון שירותים

למה אנחנו? מקצועיות, אמינות, אחריות.

אם אתם מחפשים שירותי ביובית בעיר רמת גן, אין ספק שכדאי שתבחרו בשלום יוחננוב, המציע שירותי ביובית באזור המרכז, לרבות בעיר רמת גן. אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בשלום יוחננוב, הנה כמה סיבות:

  • אמינות– שירותי הביובית של יוחננוב הם שירותים אמינים מאוד. ניתן לסמוך עליו כי הוא יבצע את העבודה הטובה ביותר, יפתור כל בעיה וידרוש את מחיר הוגן תמורת השירותים שלו.
  • מקצועיות – בכדי ששירותי ביובית יספקו את המענה הטוב ביותר לכל בעיה, חשוב מאוד שהם יהיו שירותים מקצועיים. יוחננוב מציע שירות ביובית מקצועי מאוד, שביכולתו לאבחן כל תקלה בצורה הטובה ביותר במערכת ביוב, להעניק לה את המענה הטוב ביותר ולבצע כל פעולה הנדרשת בצורה יעילה, איכותית ומקצועית.
  • ניסיון וותק – לשלום יוחננוב יש וותק וניסיון בכל הנוגע לשירותי ביובית שונים. הוותק והניסיון מעידים על כך שללא ספק מדובר על איש מקצוע שכדאי לבחור דווקא בו עבור מתן מענה לכל צורך.
  • מוניטין – ליוחננוב יש מוניטין בכל הנוגע לשירותי הביובית שהוא מציע וכן, לא מעט המלצות מלקוחות מרוצים.
  • זמינות – שירותי הביובית של יוחננוב זמינים עבורכם בכל שעה ובכל יום בשבוע.

הכירו את רמת גן

  • תושבים: 162,000
  • שנת הקמה: 1955
  • שטח: 16,300 דונם

רמת גן היא אחת הערים הגדולות בישראל. העיר מונה כיום כ-162,000 איש והיא שוכנת במרכז של מישור החוף, ממוקמת במרכז גוש דן וגובלת בערים גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית אונו, רמת גן ועוד.

רמת גן היא עיר הגנים של ישראל והיא מונה 21 שכונות ושטח שיפוטה הוא 16,300 דונם. מדובר על אחת הערים הירוקות ביותר בישראל, כאשר 25 אחוזים מהשטחים שלה הם שטחים ירוקים והעיר שומרת בקפדנות על הגנים עבור רווחת התושבים והמבקרים בה.

מכיוון שמדובר על עיר כל כך ירוקה ופסטורלית, כאשר ישנה תקלה או בעיה כלשהי במערכת הביוב באחת משכונות המגורים או בסמוך לבתים פרטיים, אשר גורמת למי הביוב לעלות על גדותיהם, אין ספק שחשוב מאוד לפנות באופן מיידי לשירותי ביובית.

 

עבודות אחרונות שביצענו באזור:

ממליצים עלינו

אבי לוי
Read More
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
Read More
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
Read More
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
Previous
Next