053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית ברעננה

יוחננוב מספקת פתרון מקיף לכל בעיות האינסטלציה בעיר רעננה ומתגאה בצי ביוביות אשר מתאימים לרחובות הצרים שבעיר. שירותי החברה ניתנים בכל אזור רעננה, ומאפשרים לתושבי העיר ליהנות משירות אדיב ואיכותי ברמה הגבוהה בישראל. כך, יכולים תושבי רעננה לקבל מענה מהיר לכל בעיות האינסטלציה שלהם בתוך זמן קצר, ולחזור לשגרת יומם בתוך מספר שעות מרגע ההזמנה.

אמינות לפני הכל

5/5

שירות בכל האזור

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
נושאים בעמוד

עבודות ופרויקטי ביוב באזור רעננה

בחלק זה תוכלו לצפות ולהתרשם ממגוון סרטוני עבודות ביוב שבוצעו במרחב רעננה על ידי יוחננוב והצוות המקצועי שלו.

מחירון שירותים

קצת על רעננה

  • תושבים: 71,686
  • שנת הקמה: 1922 
  • שטח: 14,820 דונם

רעננה נוסדה בתחילת המאה העשרים כמושבה חקלאית אשר ריכזה את בני העלייה השלישית.

במרוצת השנים ולאור הגידול הדמוגרפי הרב, הפכה רעננה לעיר מן המניין והיא מרכזת בתוכה לא פחות מ 70 אלף תושבים.

רעננה, אשר שוכנת במרכז המדינה וממוקמת בסמיכות גאוגרפית להרצליה, מרכזת בתוכה חלק נכבד מתעשיית ההייטק המקומית ונחשבת לאחת הערים היוקרתיות בישראל.

מתן פתרונות ביוב מתקדמים

רעננה היא אמנם עיר בעלת אזור תעשייה המאופיין בחברות הייטק רבות, אך בעיר פעילים גם לא מעט מפעלים, מוסכים ובתי עסק אחרים המייצרים פסולת על בסיס קבוע מעצם פעילותם היצרנית או פעילותם העסקית. כך למשל, מוסך פשוט מתעסק בכל יום עם כמויות גדולות של שמן מנוע, שמן גיר, שמן בלמים וכדומה.

כל כמויות השמן הללו מגיעות בסופו של דבר לבורות ספיגה ייעודיים בשטח המוסך.

את השמן יש לפנות באמצעות משאבה רבת עוצמה המסוגלת להתמודד עם הסמיכות הגבוהה של השמן, ועם כמויות השמן הגדולות, אנחנו ביוחננוב שירותי ביובית בהרצליה מחזיקים משאיות ביובית זמינות לכל בעית ביוב בעיר.

עבודות אחרונות בעיר

ממליצים עלינו

בן שאולי
Read More
יוחננוב ביצעו פתיחה של סתימה במאפייה המשפחתית שלנו ברעננה והקפידו על ניקיון וסדר ברמה הכי גבוהה. מרגיש שמצאתי חברה אמינה ואני בטוח שאתקשר אליהם בכל בעיה של אינסטלציה.
שמואל כהן
Read More
אין על השירות של יוחננוב. אני עובד עם החברה כבר שנים ארוכות וגאה להמליץ על היושרה שלהם ועל היחס האישי שאני מקבל מהם כבר תקופה ארוכה. עושים לי שאיבות קבועות בחניון שאני מפעיל ואני ממליץ עליהם בגדול.
דוד ברקוביץ'
Read More
הגיעו אלי תוך שלוש שעות בזמן שהבור ביוב שלי עלה על גדותיו וסידרו את העניין בצורה חלקה. זה לא פעם ראשונה שאני מזמין אותם כי התשתיות באזור פגומות והם עוזרים לי בצורה סופר מקצועית.
Previous
Next