053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית ברעננה

הפתרון המקיף לכל בעיות האינסטלציה בעיר רעננה אצלנו ביוחננוב, הכל בזכות צי ביוביות אשר מתאימים לרחובות הצרים שבעיר. אז אם נתקלתם בבעיה בביוב יש למי לפנות, אנחנו לשירותכם עם הפתרון הכי מהיר ויעיל שקיים. מוזמנים לדבר איתנו

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

עבודות ופרויקטי ביוב באזור רעננה

רעננה הייתה ונשארה לאחת מהערים הנחשבות ביותר במדינת ישראל. עם קרבה משמעותית לתל אביב ומוקדי העניין הנוספים של גוש דן, שכונות העיר מושכות אליהן לא מעט תושבים שמחפשים אחר איכות חיים גבוהה. בחלוף הזמן הפכה רעננה לכרך עמוס במיוחד, מה שגרם לכך שמערכת הביוב המקומית מתמודדת מעת לעת עם עומסים קיצוניים.

לכן, הכרת האתגרים השונים וזיהוי הגורמים לבעיות הביוב ברעננה היא משימה חשובה מאוד שתסייע לכם לשמור על שגרת היום יום התקינה. התעמקות בהיבט זה היא אלמנט קריטי שעליכם לקחת בחשבון, כצעד שיאפשר לטפח את הצנרת ולהימנע מתיקונים יקרים. כל אלה כמובן מתווספים למגוון השירותים הרחב שמעניקה יוחננוב ברעננה, עם לא מעט מומחיות ומסירות לתחום. ועם התמקדות במענה מהיר ופתרונות אמינים, אנו עוזרים לתושבי רעננה להתמודד בהצלחה עם כל אתגר.

יצא לכם להיתקל? אלו בעיות ביוב השכיחות ברעננה

רעננה מתמודדת עם מספר בעיות ביוב שדורשות תשומת לב ואסטרטגיות טיפול יעילות. ובשביל לעשות קצת סדר, רכזנו כאן את התרחישים הנפוצים ביותר בעיר. בין האתגרים הללו ניתן למנות חדירות של שורשי עצים לצנרת, עם עצים בוגרים שחודרים לקווי ביוב, מה שמוביל לסתימות ולנזקים לאורך זמן. הצטברות שומן גם היא מהווה דאגה משמעותית נוספת, מה שיסתום את הצנרת ואף יגרום לריחות רעים.

לצד זאת, סתימות שנגרמות על ידי חפצים זרים שנשטפו באסלה כמו מוצרי היגיינה נשית או מגבונים נחשבות לקלאסיות, והן מחייבות אותנו להשתמש בציוד מיוחד להסרה יסודית. התשתית המזדקנת בעיר מחמירה אף היא את הסיכוי לבעיות, שכן צינורות ותיקים מועדים לסדקים, קריסות ודליפות, מה שמשבש את זרימת הביוב ומזהם את הסביבה.

התמודדות יעילה עם האתגרים הללו דורשת מאתנו גישה מחושבת, שמחייבת מצד אחד הכרה של התרחישים השונים ומהצד השני נכונות לשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע. תחזוקה שוטפת עם בדיקות תכופות מעת לעת של הצנרת, ובעיקר טיפול מהיר בבעיות "טריות" יצמצם משמעותית את אתגרי הביוב שלכם. כך נוכל לשמור על סביבת מגורים בריאה ונקייה.

שלוש דרכים יעילות להתמודדות עם בעיות ביוב ברעננה

1. תחזוקה שוטפת

הקפדה על בדיקות שגרתיות, עם לוחות תחזוקה קבועים, יכולה לסייע לאתר בעיות ביוב ולטפל בהן באופן מוקדם, ובכך לבטל מראש תיקונים יקרים.

2. פינוי פסולת בצורה נכונה

על תושבי רעננה מוטלת האחריות להשליך לאסלה אך ורק מוצרים מתכלים, ולהימנע בצורה מוחלטת מהדחה של פריטים כמו מוצרי היגיינה נשית, שאריות פלסטיק, מגבונים ועוד. בפעולה פשוטה זו תוכלו לצמצם באופן דרמטי את הסיכוי לבעיות ביוב.

3. שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע

בשביל להיות מוכנים לכל תרחיש, ובעיקר כדרך התמודדות עם בעיות מטרידות, אנחנו ממליצים לכם בחום לשתף פעולה עם חברות מקצועיות כמו יוחננוב. אנו מספקים פתרונות יעילים לבעיות ביוב מגוונות בעיר, בצורה המקצועית ביותר.

אמינות, מהירות ומקצועיות: שירותי הביובית של יוחננוב ברעננה

יוחננוב שירותי ביוב 24/7 מציעה פתרונות מגוונים שמסייעים להתמודד עם בעיות הביוב המרובות שמאפיינות את רעננה. כיאה לעיר עם כמות משמעותית של תושבים ולחץ על התשתיות, נדרשת התייחסות מדוקדקת לכל תקלת צנרת. ועם ניסיון של שנים בתחום, הצוות שלנו יספק גם לכם שירותים מהירים ויעילים המותאמים לצרכים הספציפיים של העיר. מתחזוקה שוטפת ועד תיקוני חירום, אנו עוזרים ללקוחותינו לשמור על שגרת חיים שלווה, נעימה ובעיקר תקינה.

מחירון שירותים

קצת על רעננה

רעננה
  • תושבים: 71,686
  • שנת הקמה: 1922 
  • שטח: 14,820 דונם

רעננה נוסדה בתחילת המאה העשרים כמושבה חקלאית אשר ריכזה את בני העלייה השלישית.

במרוצת השנים ולאור הגידול הדמוגרפי הרב, הפכה רעננה לעיר מן המניין והיא מרכזת בתוכה לא פחות מ 70 אלף תושבים.

רעננה, אשר שוכנת במרכז המדינה וממוקמת בסמיכות גאוגרפית להרצליה, מרכזת בתוכה חלק נכבד מתעשיית ההייטק המקומית ונחשבת לאחת הערים היוקרתיות בישראל.

מתן פתרונות ביוב מתקדמים

רעננה היא אמנם עיר בעלת אזור תעשייה המאופיין בחברות הייטק רבות, אך בעיר פעילים גם לא מעט מפעלים, מוסכים ובתי עסק אחרים המייצרים פסולת על בסיס קבוע מעצם פעילותם היצרנית או פעילותם העסקית. כך למשל, מוסך פשוט מתעסק בכל יום עם כמויות גדולות של שמן מנוע, שמן גיר, שמן בלמים וכדומה.

כל כמויות השמן הללו מגיעות בסופו של דבר לבורות ספיגה ייעודיים בשטח המוסך.

את השמן יש לפנות באמצעות משאבה רבת עוצמה המסוגלת להתמודד עם הסמיכות הגבוהה של השמן, ועם כמויות השמן הגדולות, אנחנו ביוחננוב שירותי ביובית בהרצליה מחזיקים משאיות ביובית זמינות לכל בעית ביוב בעיר.

עבודות אחרונות בעיר

לכל שאלה או בעיה מוזמנים לפנות אלינו 053-551-0029

ממליצים עלינו

בן שאולי
קרא עוד
יוחננוב ביצעו פתיחה של סתימה במאפייה המשפחתית שלנו ברעננה והקפידו על ניקיון וסדר ברמה הכי גבוהה. מרגיש שמצאתי חברה אמינה ואני בטוח שאתקשר אליהם בכל בעיה של אינסטלציה.
שמואל כהן
קרא עוד
אין על השירות של יוחננוב. אני עובד עם החברה כבר שנים ארוכות וגאה להמליץ על היושרה שלהם ועל היחס האישי שאני מקבל מהם כבר תקופה ארוכה. עושים לי שאיבות קבועות בחניון שאני מפעיל ואני ממליץ עליהם בגדול.
דוד ברקוביץ'
קרא עוד
הגיעו אלי תוך שלוש שעות בזמן שהבור ביוב שלי עלה על גדותיו וסידרו את העניין בצורה חלקה. זה לא פעם ראשונה שאני מזמין אותם כי התשתיות באזור פגומות והם עוזרים לי בצורה סופר מקצועית.
הקודם
הבא