053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בחדרה

במסגרת שירותי ביובית בחדרה תגיע אליכם משאית ביובית עם צוות עובדים מיומן ומנוסה, שיבצעו שאיבה יסודית של כל הפסולת האורגנית הנוזלית הנדרשת, בין שהיא מרוכזת בבור ייעודי, ובין שהיא מפוזרת על פני השטח, מוזמנים להתקשר.

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

מגוון האמצעים העומדים כיום לצורך שאיבת ביוב ופסולת אורגנית נוזלית הוא רחב, ומאפשר התאמה של אמצעי שאיבה שונים, לסוגים שונים של פסולת לרבות ביוב, שמן, שומן וכדומה.

עבודות ופרויקטי ביוב בחדרה ובסביבה הקרובה

כאן תוכלו להתרשם ממגוון עבודות ופרויקטי ביוב שביצענו בחדרה וסביבתה, החל מפתיחת סתימות ועד החלפת צנרת ביוב בשלמותה.

מחירון שירותים

קצת על חדרה

חדרה
  • תושבים: 91,707 
  • שנת הקמה: 1891
  • שטח: 50,640 דונם

חדרה נוסדה לראשונה בסוף המאה ה 19 כמושבה חקלאית בצפון הארץ.

בזכות השינויים הדמוגרפים וקליטת העליות הראשונות, גדלה חדרה באופן ניכר וקיבלה את מעמדה כעיר בשנת 1952.

חדרה נחשבת לאחת מ 20 הערים הגדולות בישראל ואוכלוסייתה מונה קרוב ל 92 אלף תושבים, אשר נהנים מפארקים, קניונים ומגוון של מרכזים חינוכיים.

מגוון אמצעים לשאיבת ביוב

אם יש לכם מפעל מזון, או מוסך בעיר חדרה ואתם זקוקים לשירותי שאיבה של בורות שומן, בורות ביוב או שאיבה של כל פסולת אורגנית אחרת בפורמט נוזלי, תוכלו ליצור קשר עם חברת יוחננוב המספקת שירותי ביובית בחדרה, ולסכם על פינוי סדיר של פסולת אורגנית המצטברת במהלך העבודה השוטפת של המפעל או המוסך שלכם.

מתי יש צורך בביובית?

מקרים של הצפה או סתימה בביוב יכולים להיות לא נעימים בכלל, גם אם זה בבית פרטי או בדרך עירונית. במצבים כאלו גם אם אינסטלטור יצליח לתקן באותו הרגע את המקרה, עליכם להיות בטוחים כי זה לא יקרה בשנית או אפילו יגרום לנזק רב יותר. השירות הטוב והיעיל ביותר במקרים כאלו של כל בעיית ביוב, הוא אך ורק בעזרת ביובית. 

  • סתימת ביוב קשה – בין הבעיות הנפוצות ביותר בבתי מגורים ובכל מקום כמעט, סתימת ביוב עלולה להוביל למצב שבו מי הביוב עולים על גדותיהם ויוצרים הצפה וריח נוראי.
  • שאיבת בור ספיגה – הבור נועד על מנת לספוג שפכים ביתיים ותעשייתיים אל האדמה על מנת שלא יעלו על פני הקרקע. מכיוון שהמים הם מלוכלכים, יש צורך בשאיבה של הבורות על מנת למנוע זיהום.
  • הצפות – בעיקר במבנים סגורים או מקומות נמוכים, יש צורך בביובית קטנה אשר תוכל להגיע לאותם מקומות ולאתר את מקור הבעיה ולטפל בה באופן מושלם. ישנה סכנה רבה במקומות סגורים בעת הצפות לכן השירותים של הביובית הם חשובים ביותר במקרים אלו.
  • חוק מפריד שומנים – חל בעיקר על מפעלים תעשייתיים שונים, מוסכים, מקומות מוסדיים ועוד. על פי הגדרת החוק מטעם המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות ועוד, בכל אותם המקומות חייב להיות מותקן מפריד שומנים. עם הביובית ניתן לבצע עבודת ניקוי והפרדת שומנים עבור כל מקום.
  • תא משאבות – משאבה חזקה בקנה מידה תעשייתי הנמצאת רק בשירותי ביובית, ויכולה באופן מהיר לשחרר סתימות קשות ביותר. מתאים בעיקר לשימוש במפעלים גדולים בהם יש צורך בשאיבה קבועה על ידי ביובית.

הציוד המתקדם של הביובית

המשאיות של הביובית כוללות בהן את האמצעים המשוכללים ביותר למגוון פתרונות לבעיות ביוב, על מנת לבצע את העבודה הטובה והיעילה ביותר גם במגזר הפרטי, המוסדי והתעשייתי. הביובית מכילה מגוון של אפשרויות ואמצעים לכל בעיה.

המיכל של הביובית יכול לבצע שתי פעולות, הראשונה היא שאיבת מי הביוב בכמויות גדולות אל המיכל המאחסן אותו והשניה היא בעזרת מים המאוחסנים גם בחלק אחר של המיכל, הנועדו לשטיפה או פתיחה של קווי ביוב. 

המשאבות המחוברות לביובית, בהתאם לשתי פעולות, גם להן יש תפקידים שונים. האחת משמשת לשאיבה חזקה של נוזלים ומי ביוב, והמשאבה השנייה משמשת עבור הזרמת מים בלחץ גבוה לפתיח סתימות וניקוי. 

בשנים האחרונות התווסף אמצעי חדשני לייעול העבודה של הביובית, והוא ציוד לצילום קווי ביוב אשר פועל באמצעות סיב אופטי המחובר אל מצלמה זעירה שמחדירים אל קו הביוב. הצילום מספק וידאו באיכות גבוהה אשר עוזר לאתר את הגורמים לבעיות הביוב השונות וכך לצוות הביובית קל יותר לטפל בבעיה בצורה טובה ויעילה יותר.

 

שאלות נפוצות

במקרים קלים בהם הסתימה היא לא קשה ניתן לפעמים לטפל בה גם לבד בעזרת חומרי ניקוי ואמצעים יעילים, אך במקרים בהם נגרמת הצפה בבית חשוב לפעול בצורה חכמה. על מנת למנוע הצפה בבית מלכתחילה, הבעה הנפוצה ביותר היא היא מגבונים ומוצרי היגיינה הנזרקים לאסלה וגורמים לסתימה בביוב. ככל שנמנע מכך, הסיכוי לסתימות קשות פוחת משמעותית.

הצוות המקצועי של יוחננוב שירותי ביוב, מגיע במהירות מרגע הקריאה לטיפול בתקלה וזמין בכל ימות השבוע ובכל שעה. בדרך כלל הצוות כבר יגיע אליכם תוך שעה עם כל הציוד הנדרש לטיפול היעיל ביותר בתקלה. 

ככל שתמתינו יותר זמן עם החיוג אל הצוות של יוחננוב ביובית, התקלה יכולה להתרחב ולהחמיר. מעבר לכך, שהשפכים בעת סתימה והצפה עלולים להיות מזהמים ורעילים ואז אתם והסביבה חשופים לסכנה בריאותית.  חשוב לקרוא לאנשים מקצועי כמה שיותר מהר. 

עבודות אחרונות באזור

ממליצים עלינו

שלומי לוי
קרא עוד
מקצוענים ברמה הכי גבוהה שיש. אני מבסוט שבחרתי בחברת יוחננוב לטיפול קבוע בבור המשאבות של העסק שלנו וגאה לעבוד עם החברה הנהדרת זו.
דניאל בן יצחק
קרא עוד
שאפו על המהירות שהגעתם עם הביובית שלכם ושאבתם לי את הבור ביוב בכניסה של הבניין. לא ברור מאליו לקבל כזה שירות ואני ממליץ עליכם בחום גדול.
שמעון בן ארי
קרא עוד
תודה על השאיבה האיכותית של המפריד שומנים בעסק שלי. החבר'ה שלכם היו מקצועיים והשאירו סביבה סופר נקייה, ככה שחסכתם לי הרבה זמן של עבודה אחר כך.
הקודם
הבא