053-551-0029

ראשון-שבת | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בחדרה

במסגרת שירותי ביובית בחדרה תגיע אליכם משאית ביובית עם צוות עובדים מיומן ומנוסה, שיבצעו שאיבה יסודית של כל הפסולת האורגנית הנוזלית הנדרשת, בין שהיא מרוכזת בבור ייעודי, ובין שהיא מפוזרת על פני השטח, בחוץ או בתוך המבנה.

אמינות לפני הכל

5/5

שירות בכל האזור

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
נושאים בעמוד

מגוון האמצעים העומדים כיום לצורך שאיבת ביוב ופסולת אורגנית נוזלית הוא רחב, ומאפשר התאמה של אמצעי שאיבה שונים, לסוגים שונים של פסולת לרבות ביוב, שמן, שומן וכדומה.

עבודות ופרויקטי ביוב בחדרה ובסביבה הקרובה

כאן תוכלו להתרשם ממגוון עבודות ופרויקטי ביוב שביצענו בחדרה וסביבתה, החל מפתיחת סתימות ועד החלפת צנרת ביוב בשלמותה.

מחירון שירותים

קצת על חדרה

  • תושבים: 91,707 
  • שנת הקמה: 1891
  • שטח: 50,640 דונם

חדרה נוסדה לראשונה בסוף המאה ה 19 כמושבה חקלאית בצפון הארץ.

בזכות השינויים הדמוגרפים וקליטת העליות הראשונות, גדלה חדרה באופן ניכר וקיבלה את מעמדה כעיר בשנת 1952.

חדרה נחשבת לאחת מ 20 הערים הגדולות בישראל ואוכלוסייתה מונה קרוב ל 92 אלף תושבים, אשר נהנים מפארקים, קניונים ומגוון של מרכזים חינוכיים.

מגוון אמצעים לשאיבת ביוב

אם יש לכם מפעל מזון, או מוסך בעיר חדרה ואתם זקוקים לשירותי שאיבה של בורות שומן, בורות ביוב או שאיבה של כל פסולת אורגנית אחרת בפורמט נוזלי, תוכלו ליצור קשר עם חברת יוחננוב המספקת שירותי ביובית בחדרה, ולסכם על פינוי סדיר של פסולת אורגנית המצטברת במהלך העבודה השוטפת של המפעל או המוסך שלכם.

עבודות אחרונות באזור

ממליצים עלינו

שלומי לוי
Read More
מקצוענים ברמה הכי גבוהה שיש. אני מבסוט שבחרתי בחברת יוחננוב לטיפול קבוע בבור המשאבות של העסק שלנו וגאה לעבוד עם החברה הנהדרת זו.
דניאל בן יצחק
Read More
שאפו על המהירות שהגעתם עם הביובית שלכם ושאבתם לי את הבור ביוב בכניסה של הבניין. לא ברור מאליו לקבל כזה שירות ואני ממליץ עליכם בחום גדול.
שמעון בן ארי
Read More
תודה על השאיבה האיכותית של המפריד שומנים בעסק שלי. החבר'ה שלכם היו מקצועיים והשאירו סביבה סופר נקייה, ככה שחסכתם לי הרבה זמן של עבודה אחר כך.
Previous
Next