053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בנתניה

במסגרת שירותי ביובית בנתניה אנו מספקים את כל השירותים: פתיחת סתימות, פתיחת סתימות בביוב, בכיור, במקלחת ואמבטיה, שירותים ואסלה וגם באמצעות לחם מים. יוחננוב שירותי ביובית זמינים לשירותכם 24/7 בכל אזור נתניה, השרון והסביבה הקרובה, לפתרון כל בעיה במערכת הביוב וצנרת הביוב במהירות וביעילות, עם שירות אמינות ואחריות ובמחיר הוגן.

אמינות לפני הכל

5/5

שירות בכל האזור

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
נושאים בעמוד

עבודות ביוב במרחב נתניה

כאן תוכלו לבחור ולצפות במגוון עבודות ביוב שביצענו בנתניה, אנחנו מגיעים עם כל הציוד הנדרש עד בית הלקוח ומבצעים כל עבודה במקצועיות ובאיכות הגבוהה ביותר ומשאירים נקי אחרינו כמובן כפי שניתן לראות בסרטונים.

מחירון שירותים

קצת על נתניה

  • תושבים: 210,834
  • שנת הקמה: 1929
  • שטח: 29,040 דונם
     

תאגיד מים: "מי נתניה"

נתניה נוסדה בשליש הראשון של המאה העשרים כראקציה לבעיה ההתיישבותית של בני העלייה הרביעית והוכרה כעיר עם הכרזת המדינה.

 העיר, אשר ממוקמת במרכז המדינה ושוכנת בחבל השרון, ידועה בזכות תעשיית היהלומים המפוארת שבה.

נתניה נהנית מטיילת מרהיבה אשר הפכה אותה לאחת מערי הנופש השוקקות בישראל ולבחירה הראשונה עבור עולים חדשים בשנים האחרונות.

תחזוק מערכות הניקוז בנתניה

פעולות מערכת הניקוז הן הכרחיות למניעת הצפות והפחתה משמעותית של נזקים למבנים ולסביבה בעקבות גשמים עזים או תקלות אינסטלציה. תפקידה של מערכת הניקוז בכל עיר בארץ היא לרכז את מי הגשמים אל צינורות ניקוז, תעלות פתוחות ונחלים ומשם אל הים או מקור ימי אחר. 

ללא בדיקה תקופתית של מערכות הניקוז בעיקר לפני החורף וטיפול בהן, הנזקים עלולים להיות כבדים יותר בעת הצפות או תקלו שונות והתשתית תיפגע. מעבר לכך, שנוצרת סכנה לא רק לתשתיות אלא גם לתושבים, לבתים ולרכוש רב.

אחת הפעולות החשובות לשמישות מערכות הניקוז, היא שטיפת צנרת הניקוז על ידי ביובית. בעזרת לחץ מים גבוה ניתן לוודא כי אכן צינורות הניקוז יהיו נקיים לגמרי ותקינים, גם במקרה ורוצים רק לוודא כי התשתית מוכנה לכל מזג אוויר, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום כמו צוות המומחים של יוחננוב שירותי ביוב.

מהי אחריות העירייה בעת הצפה?

ישנם מקרים בהם תושבים נתקלים בבעיות ביוב ברחוב או בשכונה בה הם גרים, כל בעיית ביוב אפילו הקטנה ביותר עלולה להוביל לנזק משמעותי ואף לסכן את התושבים הגרים באזור. חשוב לא להישאר אדישים לאף מקרה, ולהודיע מיד למוקד העירייה או לגורם רלוונטי היכול לסייע ולטפל במקרה. 

כמובן שכל מקרה לגופו, במקרה בו יש חשש להצפה בשטח בית פרטי או עסק בעיר, רצוי להזמין קודם כל צוות מקצועי עם ביובית שיוכלו לאתר את מקור הבעיה. במידה ומתגלה כי הבעיה היא בתשתיות הקשורות לעירייה או סתימת ביוב ברחוב, רצוי והכרחי כי העירייה תיקח את האחריות ותטפל בהצפה.

לא כל בעיה תטופל במהירות ובאותו הרגע, לכן חשוב לתעד כל מקרה ולהיות במעקב עד שבעיית ההצפה תטופל במלואה. על העירייה מוטלת האחריות לוודא כי מערכות הביוב בעיר תקינות וכך גם מערכות הניקוז.

4 בעיות ביוב קשות :

  1. מערכת ביוב ישנה – מערכות הביוב עומדות במקומן שנים רבות ועוברות כמות שפכים עצומה וכך גם חומרים שונים העוברים דרכה. כך עם הזמן הצנרת מתיישנת, נסדקת ותקלות כמו סתימות והצפות רק מתגברות. 
  2. שורשים בביוב – אחת מהבעיות הנפוצות והמפתיעות, היא הימצאות שורשי עצים וצמחים בצינורות הביוב. בשביל הצמחים, הביוב הוא מקור הזנה ומחיה מעולה, וכאשר הם צומחים בתוך הצנרת הנזק הוא רב וסתימות נוצרות במהרה גם בעקבות לכלוך הנאסף על הצמחים ומצטבר. 
  3. זיהום וריח רע – כאשר נוצרת סתימה ומי הביוב צפים על פני הקרקע, הריח הוא נוראי וקשה לאנשים הנמצאים בסביבה ויתרה מכך שהזיהום שמי הביוב יוצרים הוא בלתי הפיך ומסוכן בריאותית. ברוב המקרים רק לאחר טיפול מקצועי יהיה ניתן להיפטר מהריח ולוודא כי הוא לא יחזור.
  4. התנהגות שגויה – רוב האנשים אינם זוכרים כי שימוש לא נכון במערכות הביוב והשפכים בבית או בכל מבנה יכולה להוביל במהירות לסתימות קשות. הנפוץ ביותר הוא השלכת פסולת לאסלה, כמו מגבונים בעיקר אשר לוקח להם שנים להתכלות.

שאלות נפוצות

יכולות להיות כמה סיבות לסתימת ביוב אשר תוביל להצפה, על מנת לוודא מהי הסיבה המדויקת. יש לפנות ליוחננוב שירותי ביובית על מנת שהצוות המנוסה יוכל לבחון את מקור הבעיה ולטפל בה בהקדם. במידה והאחריות היא תחת העיר בה אתם גרים , על העירייה לקחת אחריות ולטפל במערכות הניזוק והביוב של העיר.

לאחר סיום העבודות וכאשר המיכלים של הביובית מלאים, בהתאם להוראות וחוקי המשרד הגנת הסביבה. הביובית מעבירה את המיכלית אל מכונים לטיהור שפכים, שם הם עוברים תהליך מיחזור לחומרים שישמשו לאחר מכן  להשקיה, חקלאות, דשן ועוד על מנת להפחית את הנזק הסביבתי.

העלויות משתנות בעיקר על פי העבודה המבוצעת, הציוד הנדרש ועוד כמה גורמים כמו מורכבות השירות. המחירון המפורט של יוחננוב שירותי ביוב מוצג באתר על פי טווח מחירים לכל סוג עבודה.

עבודות שביצענו בעיר

ממליצים עלינו

טל עברי
Read More
הייתה לנו בעיה של ריח רע בבניין בגלל תשתיות פגומות. הזמנו את יוחננוב שירותי ביוב והם צילמו לנו את הקווי ביוב ונתנו הצעת מחיר הוגנת לפתיחה של הסתימה. שמח שבחרנו בחברה ומאמין שנשתמש בהם גם בעתיד.
שלומי שירזי
Read More
יוחננוב ביצעו אצלי תיקון של משאבות טבולות על הצד הטוב ביותר ותיקנו לי גם את הסתימה שהייתה לי במשאבה. נתנו לי הצעת מחיר כדאית והיו שקופים לגמרי כבר משיחת הטלפון הראשונה.
ראובן בן עטר
Read More
הייתה לי סתימה בחניון התת קרקעי שלי והייתי צריך חברה עם מכולות ביוב קטנות. הקבוצה של יוחננוב באה אל החניון שלי, ביצעה עבודה רצינית ואני ממליץ עליהם בחום.
Previous
Next