053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בסביון

יוחננוב ביובית אשר מציע את שירותיו בין היתר גם בסביון, מציע את שירותי הביוב המקצועיים והטובים ביותר בתחום, עבור כל צורך ומטרה. החברה מציעה את הכלים המתקדמים ביותר. מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

שירותי ביובית בסביון – מה הם כוללים?

כאמור, שירותי ביובית הם שירותים חשובים ונחוצים מאוד בראש ובראשונה לכל בעיית ביוב באשר היא. ידוע כי כאשר ביוב עולה על גדותיו, הוא מהווה מפגע אסתטי ותברואתי והוא כמובן יוצר ריח לא נעים כלל באוויר. הביובית היא מעין רכב שמכיל בו צינורות, משאבה, מצלמה לצילום קווי הביוב ומכל גדול לצורך איסוף מי הביוב במקרה של הצפת ביוב.

מטרתה של הביובית היא לשאוב מצד אחד את מי הביוב שעלו על גדותיהם ומצד שני, לשחרר את הסתימה בצנרת הביוב על ידי הפעלת לחץ מים במערכת הביוב.

כמו כן, במידה ומדובר על הצפות ביוב חוזרת בסביון, הביובית תדאג לצילום קווי הביוב בכדי לבדוק מהם הגורמים אשר בגינם יש סתימות חוזרות והצפות חוזרות בביוב. לאחר שתתקבל תמונה מדויקת של קווי הביוב, איש המקצוע ידע כיצד לפעול בהתאם לבעיה.

שירותי ביובית בסביון נחוצים גם לצורך ריקון בורות שמן המצויים בסמוך למפעלים, מסעדות, בתי קפה ועוד.

מחירון שירותים

מידע על סביון

ביובית בסביון
  • תושבים: 4,000
  • שנת הקמה: 1955
  • שטח: דונם
     

סביון הוא יישוב בבקעת אונו שבמחוז המרכז. היישוב משתייך למועצה המקומית סביון והוא קרוי על שם פרח הסביון האביבי, אשר פורח באביב בצהוב בולט והופך בקיץ ל"סב"- תפרחת זרעים שעירה ולבנה שמזכירה שערות שיבה.

סביון ידוע כיום כאחד הישובים האיכותיים ביותר בישראל. מרבית המבנים שניתן למצוא ביישוב הם מבנים צמודי קרקע. הישוב ידוע כיוקרתי מאוד ובמרכז היישוב נובע נחל אונו אשר מהווה את אחד מהיובלים של נחל יהוד.

היישוב החל את דרכו כיישוב חקלאי. כיום סביון מציע עבור התושבים שלו איכות חיים, מגורים בסביבה נעימה ואיכותית, חיי תרבות ופנאי עשירים ועוד. לכן, אם ישנה תקלה כלשהי במערכת הביוב ביישוב, אין ספק שיש צורך לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בכדי להתמודד עם הבעיה בצורה מהירה ואיכותית.

יוחננוב מביא וותק של 15 שנים

אם אתם מחפשים שירותי ביובית מקצועיים לכל בעיית ביוב בסביון או כל סיטואציה אחרת הדורשת את שירותיה של ביובית, זה הזמן שלכם לפנות ליוחננוב ביובית. יוחננוב ביובית אשר מציע את שירותיו בין היתר גם בסביון, מציע את שירותי הביובית המקצועיים והטובים ביותר בתחום, עבור כל צורך ומטרה. החברה מציעה את הכלים המתקדמים ביותר לצורך שאיבת ביוב, איתור תקלות ביוב ומתן מענה בהתאם לכל תקלה ועוד.

אם אתם מחפשים שירותי ביובית מקצועיים לכל בעיית ביוב בסביון או כל סיטואציה אחרת הדורשת את שירותיה של ביובית, זה הזמן שלכם לפנות ליוחננוב ביובית.

ממליצים עלינו

אבי לוי
קרא עוד
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
קרא עוד
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
קרא עוד
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
הקודם
הבא