053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית ברשפון

אם אתם מחפשים שירותי ביובית ברשפון, כדאי שתכירו את יוחננוב ביובית. יוחננוב ביובית מציע שירותי ביובית מקצועיים באזור המרכז מזה כ-15 שנים. וכמובן בכל שעה שתצטרכו. מוזמנים לדבר איתנו

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

מחירון שירותים

מידע על מושב רשפון

ביובית ברשפון
  • תושבים: 1,500
  • שנת הקמה: 1936
  • שטח: דונם
     

רשפון הוא מושב עובדים באזור השרון. המושב משתייך למועצה האזורית חוף השרון והוא הוקם בשנת 1936. בתחילה, הישוב נקרא על ידי ועדת השמות: "רשפונה" על שם עיר עתיקה שהייתה באזור ובסוך ימי ממלכת ישראל הייתה עיר חוף ונמל ישראלית.

אולם, לאחר מכן, התושבים בחרו את השם "רשפון". הישוב גובל בכפר שמריהו מדרום, במזרח ברעננה ובצפון בכביש החוף.

בכפר שמריהו ניתן למצוא בית ספר יסודי משותף לכל מי שתגורר בערים הסמוכות. במלחמת העצמאות המושב היה קורבן להתקפות מסתננים. כיום המושב יודע כמושב שמספק לתושביו איכות חיים, מגורים נעימים, קהילתיות, אווירה טובה, תרבות, פנאי וחינוך.

שירותי ביובית ברשפון עם הטובים בישראל

גם ברשפון, שירותי ביובית הם שירותים נחוצים מאוד. לא פעם ישנן בעיות ביוב שכונתיות אשר גורמות למי הביוב להציף את השכונה. כל אדם יודע שביוב שעולה על גדותיו בשל כל בעיה באשר היא, הוא הרבה מעבר לריח רע שנוצר בסביבה או מפגע אסתטי בשכונה. מי הביוב שצפים מביאים איתם חיידקים ומזיקים שונים, דבר שבהחלט יכול לפגוע בבריאותם של הדיירים המתגוררים בסביבה.

שירותי ביובית הם שירותים המוצעים על ידי רכב ביובית מיוחד המכיל מיכל איסוף גדול, משאבה עוצמתית וצינורות. משאית הביובית יכולה לשאוב את מי הביוב שעלו על גדותיהם לתוך המיכל, לפתוח סתימות ביוב באמצעות הפעלת לחץ מים, לצלם את קווי הביוב בכדי לבדוק מדוע ישנן סתימות חוזרות במערכת הביוב ובהתאם לכך, להעניק את המענה המתאים לסוג הבעיה הקיימת, לרוקן בורות שמנים ליד בתי עסק, מסעדות, מפעלים, בתי קפה ועוד.

שירותי ביובית הם שירותים חשובים מאוד ועל כן, אם אתם זקוקים לשירותי ביובית ברשפון, אין ספק שחשוב מאוד לבחור בטובים ביותר בתחום.

השירותים של יוחננוב מבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וכל בעיה בביוב מקבלת את המענה הטוב ביותר. יוחננוב שירותי ביובית מציעים שירות אדיב, זמין ומתן מענה מדויק ומהיר לכל בעיה.

 
 
 

ממליצים עלינו

אבי לוי
קרא עוד
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
קרא עוד
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
קרא עוד
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
הקודם
הבא