053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בשוהם

יוחננוב מספק שירותי ביובית בשוהם מעל- 15 שנה. עם שירות אדיב, יעיל ומהיר, הוא מתמחה במגוון שיטות עבודה מתקדמות הכוללות שימוש בכלים, משאבות רבות עצמה מהמתקדמות ביותר. מוזמנים לדבר איתנו בכל שעה

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

כיצד לבחור שירות מקצועי?

אם אתם מחפשים שירותי ביובית בשוהם, כדאי מאוד שתבחרו בטובים ביותר בתחום. שירותי ביובית באיזור זה כוללים את כל מה שקשור לתחום שאיבת מי ביוב שעלו על גדותיהם, פתיחת סתימות ביוב, צילום קווי ביוב לצורך איתור תקלות ביוב ומתן מענה לכל תקלה, שאיבת בורות שמנים המצויים ליד מסעדות, בתי קפה ועוד. אין ספק כי בעיות בביוב אשר בגינן מי הביוב עולים על גדותיהם, הם לא תקלות שנעים להתמודד עימן.

מעבר לעובדה שמי הביוב יוצרים ריח לא טוב בשכונת המגורים, הם מביאים לחלל לא מעט חיידקים ומזיקים שונים שעלולים לפגוע בבריאותם של הדיירים בסביבה. על כן, כאשר ישנה סתימת ביוב או כל בעיה אחרת בביוב, חשוב לפתור אותה בצורה מקצועית, על ידי שירותי ביובית מקצועיים ומנוסים.

מחירון שירותים

מידע על שוהם

ביובית בשוהם
  • תושבים: 21,046
  • שנת הקמה: 1993
  • שטח: 7,200 דונם
     

שוהם היא מועצה מקומית שהוקמה בשמת 1993 באזור המרכז, המונה יותר מ-21,000 תושבים. שוהם שוכנת באזור חבל מודיעין, היישוב תחום ממזרח בכביש 444 ומדרום בנחל נבלט, מצפון במושב ברקת וממערב במושב טירת יהודה ובית עריף.

ממזרח ליישוב שוכנים אתרי הנופש: תל חדיד, יער שוהם, תל נבלט ובסמוך אליהם עבור שביל ישראל. השם של היישוב מסמל את השם של אבני החושן.

הדירוג החברתי הכלכלי של שוהם הוא 9 מתוך 10. ניתן לומר כי שוהם היא מקום טוב לגור בו ולהנות מאיכות חיים, מחיי תרבות ופנאי, מנוף מרהיב ועוצר נשימה סביב, מקהילתיות ועוד. יש לציין כי הישוב מעורב מאוכלוסייה של דתיים עם חילוניים גם יחד.

ממליצים עלינו

אבי לוי
קרא עוד
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
קרא עוד
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
קרא עוד
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
הקודם
הבא