053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית בחריש

שירותי ביובית בחריש מביאה עד אליכם משאית ביובית עם צוות עובדים מנוסה ומיומן המבצעים שאיבה יסודית של הפסולת האורגנית הנוזלית הנצרכת בין אם היא מפוזרת על פני השטח ובין אם היא מרוכזת בתוך מיקום ייעודי לכך במתחם פנימי או חיצוני.

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

חריש, העיר החדשה, נמצאת על גבעות ירוקות ופסטורליות סמוך למחלף עירון כבש 6, ובגובה של 110 מטר מעל פני הים. העיר נמצאת במרחק של עשר דקות מפרדס חנה כרכור. חריש החדשה מונה כיום מעל ל35 אלף תושבים

חריש הוקמה בשנות ה80 וננטשה בתחילת שנות ה90. לאחר פינוי הקיבוץ חריש משרד הבינוי והשיכון הניח תשתיות ראשונות לפיתוח העיר. ולכן, במסגרת התכנית לאיחוד הרשויות הוקמה המועצה המקומית.

מהי משאית ביובית?

משאית ביובית היא חשובה לכל איר, או כל ישוב. היא למעשה מערכת שמפנה פסולת ושופכין מכל מבנה מפעל או בית בין אם נמצאים בחלל פנימי או חיצוני.

ביובית היא בעלת הציוד הטוב ביותר לטיפול במערכות ביוב להן צנרת בקוטר רחב. שאיבה של בורות ספיגה, שטיפת הצנרת והפרדת השומן. כמו גם פתיחת סתימות. על הביובית מותקן סיב אופטי ואף מצלמה המאתרת תקלות פנימיות במהירות, וצינור לו מים בלחץ גבוה.

בזכות אותה משאית ביוב הפועלת באופן שוטף, ראשי היישובים והערים יכולים להיות רגועים ובטוחים שבמקום מגוריהם ישנה אסתטיות ואיכות חיים ברמה גבוהה. שמירה על מערכת הביוב, בדיקות תקופתיות ואחזקה שוטפת מביעים לכך שלא תהיינה הצפות, או מפגעים תברואתיים אלו ואחרים.

מחירון שירותים

מידע על ראש העין

יוחננוב ביובית 24/7
  • תושבים: 29,996
  • שנת הקמה: 1982
  • שטח: 7,000 דונם
     
     

כיצד פועלת ביובית?

בעיות ביוב יכולות לקרות בשל כמה וכמה סיבות. בין אם סתימת ביוב בגלל לכלוך, ובין אם התפוצצות של צינור ועוד. מקרים אלו הם בעיקר בעונת החורף כאשר כמות המשקעים גבוהה הגורמת לסתימה במערכות הניקוז והביוב.

ביוב המגיע אל סתימה קשה ולהצפה הופך למעשה לבעיה מסוכנת לכל התושבים. הפתרון הוא אחזקה שוטפת ותקופתית על ידי ביובית כבר לקראת החורף.

רכב הביובית מגיע בהתאמה מראש אל כל מקום ועם פתרון לכל נזק. בין אם זהו רכב עם מיכלית גדולה, ובין אם זהו רכב עם מיכלית קטנה לבעיה מקומית יותר. יחד עם הרכב מגיע גם צוות מקצועי ומיומן.

לביובית צינור מים בלחץ גבוה, היא יכולה לפתוח סתימות ביעילות ואף מפרידה שומן. חשוב לבצע אחת לתקופה בדיקות מקיפות ושוטפות על מנת למנוע בעיות ותקלות בעתיד. ובכך, בעצם לא תצטרכו להתמודד עם בעיות ומקרי חירום ברגע האחרון, ולהביא לעגמת נפש התושבים שלכם. ולעצמכם גם כמובן.

ביובית בחריש – שאלות ותשובות

שירותי ביובית הבודקים באופן תקופתי את המקום יכולים לשפר נזקים משמעותיים. אם נתקלתם במקרה חירום אל תהססו להתקשר לשירותי ביובית או לבחון אופציות אחרות.

כאשר ישנה סתימה, או ישנן הצפות משמעותיות עלולה להיות בעיית זיהום קשה, החושפת אתכם ואת התושבים לסכנה בריאותית ורעילה.

ישנם מקרים קלים שבהם הסתימה היא לא קשה כל כך ואפשר לטפל בה גם בצורה עצמאית. אך במקרים בהם ישנן הצפות מורכבות יותר מומלץ להזמין ביובית.

מניעת ההצפה מתאפשרת כאשר לא סותמים את הביוב עם מגבונים או מוצרי הגיינה. דואגים לזרוק אשפה ופסולת אל תוך הפח ולא אל תוך הביוב ובכלל, לדאוג להיגיינה הכללית.

לביובית מערכת מתקדמת של סיב אופטי לה מותקנת מצלמה.

צוות המומחים המקצועי של ביובית מאתר את הבעיה המרכזית ואילו הקטנה ביותר, ובכך אפשר לאתר את התקלות בסדקים בצנרת, חסימה על ידי גוף זר ועוד.

ממליצים עלינו

אבי לוי
קרא עוד
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
קרא עוד
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
קרא עוד
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
הקודם
הבא