053-551-0029

7 ימים בשבוע | 24 שעות ביממה

יוחננוב ביובית לוגו

ביובית במושב בני ציון

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית בבני ציון, אין ספק כי יוחננוב המספקים שירותי ביובית למעלה מ-15 שנים באזור – הם הכתובת שיש לפנות אליה. מוזמנים להתקשר בכל שעה

אמינות לפני הכל

יוחננוב שירותי ביוב 24/7
5/5

שירות בכל האזור

נושאים בעמוד

ביובית בבני ציון – באיזה שירותים מדובר?

שירותי ביובית בני ציון הם שירותים נחוצים מאוד כמו בכל ישוב אחר. ידוע לכל שמערכת הביוב היא מערכת חשובה מאוד עבור התנהלות תקינה בכל בית ובית ביישוב. כל עוד מערכת הביוב פועלת בצורה תקינה, החיים יכולים להתנהל על מי מנוחות.

אולם, אם יש בעיה כלשהי במערכת הביוב, אין ספק שיש צורך להעניק לה מענה מידי שכן, היא יכולה לשבש את חיי השגרה התקינים באופן מהותי מאוד.

אם יש לכם סתימה כלשהי במערכת הביוב באחת השכונות בבני ציון, שירותי ביובית הרלוונטיים לצורך איתור הבעיה ומתן מענה לבעיה הם שירותים נחוצים מאוד. רכב הביובית הוא רכב המכיל מכל קיבול, צינורות, משאבה איכותית ולא פעם גם מצלמה המבוססת על סיב אופטי הרלוונטית לצורך צילום קווי הביוב.

רכב הביובית יכול לשחרר סתימות ביוב, לשאוב מי ביוב שעלו על גדותיהם, לרוקן בורות שמנים הממוקמים בסמוך לבתי עסק, לטפל בבעיית שורשים שצומחים במערכת ביוב ובשל כך יוצרים סתימות ביוב פעם אחר פעם במערכת הביוב ועוד.

מחירון שירותים

מידע על מושב בני ציון

יוחננוב ביובית 24/7
  • תושבים: 1,400
  • שנת הקמה: 1947
  • שטח: דונם
     

מושב בניו ציון נמצא במחוז המרכז, סמוך לכביש 2. הישוב גובל רעננה ואבן יהודה. מדובר על ישוב שנוסד בשמת 1937 כיישוב חקלאי על ידי חברת רסקו. היישוב היה רלוונטי עבור עולים מגרמניה. הישוב הוקם על שטח של 600 דונם שהחברה רכשה ויועד להקמת 40 משקים מלאים, שלושים משרי עזר ועשרה מגרשים לשיכונים.

יוחננוב ביובית- הבחירה הטובה ביותר

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית במושב בני ציון, אין ספק כי יוחננוב ביובית הם הכתובת שיש לפנות אליה.

יוחננוב ביובית אשר עוסקים מעל ל12 שנים במתן שירותי ביובית באזור המרכז, מציעים שירותים ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. האמינות, האדיבות, המקצועיות והזמינות, הופכים את החברה למספר אחת בכל הנוגע למתן שירותי ביובית בבני ציון ובאזור המרכז בכלל.

ממליצים עלינו

אבי לוי
קרא עוד
שאפו על העבודה בתיקון המשאבות הטבולות שעשיתם אצלנו. פחדתי שאני אצטרך להחליף את כל המנגנון אבל בזכות העבודה שלכם חסכתי לא מעט כסף. ממליץ עליכם בחום לכל העסקים בסביבה.
רן דניאלי
קרא עוד
הייתה לנו הצפה קשה בגלל הגשמים החזקים של החורף האחרון והיינו חייבים מישהו שייתן לנו מענה מהיר. החברה של יוחננוב פתרה לנו את הבעיה ושאבה במהירות את כל הנוזלים שהצטברו בתוך המבנה.
דני בנין
קרא עוד
רק בזכות הצילום התת קרקעי של צנרת הבניין היה אפשר לעלות על הבעיה ואני ממש מרוצה שבחרנו ביוחננוב. נתנו לנו עבודה מקצועית והסבירו לנו כל שלב לפני שעשו אותו. כל הכבוד והלוואי שהיו עוד כמוכם.
הקודם
הבא